JUNA CUP  

   

Reval Skate Open  

rsoLogo

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Avaleht

Kas sina oled meie uus treener?

Kas sinule meeldib iluuisutamine ja treeneri töö? Kas sa saad lastega hästi läbi? 
Kui vastasid jah mõlemale küsimusele, siis Iluuisutamisklubi Juna ootab sind proovitreeningutele.

Otsime hooajaks 2018/2019 uut treenerit, kes annaks lastele jää ja üke treeninguid,
valmistaks lapsed võistlusteks ja jää/üke testideks, oleks aktiivne,  positiivne, hea suhtleja ja valmis tegema tiimitööd.

Kui sa tunned ennast ära siis palun võtta meiega ühendust tel. 55 684 274 või saada CV

New Winter Star 2017 ja Reval Skate Open

Õnnitleme meie sportlasi ja treenereid suurepäraste tulemuste puhul New Winter Star ja Reval Skate Open võistlustel!!!

Mihhail Shelepov I koht Beg B 2012/2013
Pavel Jolkin I koht Beg A 2008/2009 
Aleksandra Shelepova I koht Adult Ladies
Veronika Belova I koht Beg A 2010/2011
Elizaveta Jolkin I koht Beg A 2008/2009
Joanna Odette Kangur I koht Beg B 2008/2009
Liana Sedman I koht Beg A 2005-2007
Lilia Kasuba I koht Beg B 2005-2007

Anna Troitskaja I koht Chicks 2009

Alina Sudbina II koht Chicks 2009

Aleksandra Ivanova II koht Beg B 2008/2009
Darja Kuprijanova II koht Beg B 2005-2007
Elizabeth Rakstis II koht Beg B 2010/2011
Anna Sofia Filippenko II koht Beg A 2008/2009

Mia Nataly Dzjuba II koht Pre-Chicks B

Marianna Majerovits III koht Pre-Chicks B

Samuti Tublid olid: Sonia Mariana Ader, Anastasia Afonova, Helisa-Annabel Vestel, Amelia Vassin, Maria-Michelle Barteneva, Merit Rand, Anna-Sofie Aaslaid




Täname Iluuisutamisklubi Juna treenerite tiimi: Anastassia Belkine, Evelina Lichman, Helery Hälvin, Jelena Abolina, Olga Ledvanova, Nadezda Petrosjan.

Klubi uus treener

Alates 1. detsembrist iluuisutamisklubis Juna hakkab juhendama treeninguid ka Helery Hälvin (rühmad I-IV).
Individuaalsete treeningute jaoks palun võtke kontakt otse treeneriga e-maili teel:

New Autumn Star 2017

Õnnitleme meie sportlasi eduka esinemise puhul New Autumn Star võistlustel:


Marat Vassin I koht
Olga Morozova I koht
Amelia Vassin II koht
Merit Rand III koht


Samuti tublid olid:

Helisa-Annabel Vestel, Alina Sudbina, Anna Troitskaja, Nadezhda Morozova, Maria-Michelle Barteneva ja Mia Nataly Dzjuba.

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

We have 27 guests and no members online

   
© 2008-2015 IK "Juna"