JUNA CUP  

   

Reval Skate Open  

rsoLogo

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Saavutused

   
Tallink Hotels Cup 2015

Anna Perstuk I koht (Basic Novice B 34,34p)

Reval Skate Open 2015

Anna Perstuk II koht (Basic Novice B 26,46p)

Narva Cup 2014

Anna Pertuk II koht (Basic Novice B 28,04p)
Saskia Emily Mülle II koht (Springs B 22,73 p.)

Haabersti Cup 2014 Spring

Anna Pertuk II koht (Basic Novice A 34,02p)

Gliss Open 2014

Karoliina Vahter II koht (Pre young 2003/2004 18,87p)

Christmas Star 2013

Liis Klimov II koht (Springs B 24,02p)

International Adult Figure Skating 2011
8.–11. juuni 2011

Mark Teitelbaum II koht (Artistic Men Bronze III)
Oleg Rudash II koht (Men Bronze II) 
Mark Teitelbaum III koht (Men Bronze III) 
Natalia Smirnova-Jevgeni Ganetski III koht (Adult Pairs)

Volvo Cup 2010
26.–28. veebruar 2010

 

Mark Teitelbaum I KOHT (Men Bronze III)
Karoliina Tõnisson I KOHT (Silver I)
Lidia Lillo II KOHT (Young Adults)

Eesti Noorte Meistrivõistlused
5.–6. veebruar 2010

 

Ingrid Rasina–Dmitri Domoskanov III KOHT (Novice)

 

Tallinn Trophy 
3.–6. detsember 2009

 

Daniil Dementjev III KOHT (Chicks B)

 

Rocca al Mare Uisukooli sisevõistlus
24.–25. oktoober 2009

Daniil Dementjev I KOHT (Chicks B)
Premia Team I KOHT (Juveniles)
Ingrid Rasina–Dmitri Domoskanov I KOHT (Novice)
Maria Abel–Mark Jarovoj I KOHT (Pre-Novice)
Katarina Reinoja–Eric Rebane II KOHT (Pre-Novice)
Anita Vilpo–Mihhail Tsulinda III KOHT (Pre-Novice)
Laura Anikina III KOHT (Chicks B)

 

Tartu Sügisturniir 2009
17.–18. oktoober 2009

 

Natalja Smirnova II KOHT (Beginners Ladies)
The Mountain Cup
4.–7. juuni 2009

Jekaterina Bessonova–Jevgeni Ganetski I KOHT (Pairs)
Natalja Smirnova–Jevgeni Ganetski II KOHT (Pairs)
Mark Teitelbaum II KOHT (Men Bronze III)

 

International Adult Figure Skating 2009
28.–31. mai 2009

Mark Teitelbaum I KOHT (Men Bronze II)
Jevgeni Ganetski III KOHT (Men Bronze III)

 

Tritsutajate Trophy 2009
1.–3. mai 2009
Jelizaveta Lartsenko III KOHT (Chicks 2001 B)
Vladimir Popov II KOHT (Chicks boys)
Daniil Dementjev III KOHT (Chicks boys)
Lidia Lillo III KOHT (Beginners 1983–93 Girls)
Jevgeni Ganetski I KOHT (Beginners, Men)
Mark Teitelbaum II KOHT (Beginners, Men)
   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

We have 90 guests and no members online

   
© 2008-2015 IK "Juna"