JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Üksiksõitjad

Rühm I   (Jelena Abolina) vabad kohad - kokkulepel
1. Veronika Belova
2. Maria-Michell Barteneva
3. Anna Troitskaja 1.09.2009. Parim sportlane 2015/2016; 2016/2017
4. Alina Sudbina 18.03.2009. Parim sportlane 2017/2018. 
5. Helisa- Annabel Vestel 9.01.2010.


Rühm II (Jana Ossipova, Jelena Abolina) vabad kohad - 1

1. Anna Perstuk 15.06.2001. Parim sportlane 2014/2015. 
2. Liana Sedman
3. Vera Morozova
4. Nadežda Morozova 3.05.2010.
5. Jelizaveta Jolkin
6. Pavel Jolkin
7. Taisiia Slitenko
8. Jekaterina Truljova
9. Varvara Aleksejeva
10. Ella Ekharte
11. Anastassia Afonova


Rühm III, 2-3 õppeaasta  (Jelena Abolina, Jana Ossipova)  vabad kohad- 1
1. Sonia Mariana Ader
2. Angelina Krotiuk
3. Elizabeth Rakštis
4. Mari-Ly Hendrikson
5. Camilla Dzjuba
6. Kornelia Rakštis
7. Lilly Boberg
8. Elly Boberg

9. 
Aleksandra Ivanova
10. Emilia Štivelman
11. Agata Zivolunova

Rühm IV, 7.-14.a.v. (Katerina Birkenbaum) 1-2 õppeaasta,vabad kohad- 6

1. Angelina Russina
2. Anhelina Kolasava
3. Camellia Lemarinje
4. Milana Rattus
5. Kira Redko
6. Daniela Plostsadnaja

Rühm EA (edasijõudnud algajad) (Anna Perstuk) 3-6 a.v. vabad kohad-  kokkulepel
1. Kristina Rožkova
2. Georgi Filippenko
3. Oskar Sebastian Rudaš
4. Milana Sedman
5. Sofia Balberova
6. Mihhail Šelepov
7. Anna-Polina Bazovaja
8. Melina Semenjuk
9. Alina Leitšonok
10. Ksenia Jermakova
11. Adele Rannaste
12. Alisa Sereda
13. Mariam Samharadze
14. Platon Tišin 
15. Alisa Šendik


Rühm A (algajad) (Elis Seppius) 3-6 a.v. vabad kohad-  10
1. Aljona Kosak
2. Vladimir Šelepov
3. Maria Pantsenko
4. Daniil Andrejev
5. Evija Vilgelmson
6. Junona Zivolunova
7. Milana Valdmaa
8. Lia Dzjuba
9. Amelia Muttonen

Individuaalne ettevalmistus; vabad kohad- kokkulepel
1. Mia Nataly Dzjuba 23.02.2012.



 

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 118 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"