JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Info

Kas sina unistad saada iluuisutajaks? Tahad osaleda võistlustel?

Iluuisutamisklubi Juna ootab lapsi vanuses 3-6 ja 7-10 treeningrühmadesse. Samuti ootame ka lastevanemaid ja kõiki, kellele meeldib iluuisutamine. Iluuisutamises vanusepiiranguid ei ole. Meie kogenud treenerid õpetavad edukalt nii lapsi kui ka täiskasvanuid-harrastajaid. Võistluseid korraldatakse igale vanusele!

Lisaks jäätreeningutele viib meie klubi läbi ka üldkehalise ettevalmistuse-, balleti-, koreograafia- ja venitustreeninguid.
Kõik see on osa iluuisutamisest. Suvel meie korraldame spordilaagreid sportlastele. Lapsed valmistavad kaks korda aastas show-kontserte vanematele. Suviti toimuvad toredad piknikud ja üritused värskes õhus, kus võtavad osa nii sportlased kui ka nende vanemad. 

Iluuisutamine on suur eriline maailm! Ava see tore maailm koos iluuisutamisklubiga Juna!

Iluuisutamisklubi “Juna” on vaba algatuse alusel asutatud ja avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik ühendus, mille eesmärgid ja põhitegevus on suunatud spordi (ala), s.h. iluuisutamise harrastamisele ja selleks tingimuste loomisele Eestis.
Klubi oli asutatud 29.04.2008 aastal. Klubi juhatus koosneb kolmest liikmest: Jelena Abolina, Julia Abolina-Kornõsev, Roman Gotovtšikov. Alguses klubis tegeles kaks treenerit — Jelena Abolina ja Julia Abolina-Kornõsev (külalistreener, Soome). 

Täna klubi treeninguid juhendavad: 
Jelena Abolina (vanem treener)
Julia Abolina-Kornõsev (külalistreener)
Evelina Lichman (individuaalne konsultatsioon)
Anna Perstuk (algettevalmistus, edasijõudnud)
Katerina Birkenbaum (algettevalmistus, edasijõudnud, harrastajad)
Ellis Seppius (abitreener)
Roman Gotovtsikov (harrastajad)

Peale rühmatreeninguid samuti on võimalik treenida ja valmistuda võistlusteks treeneriga individuaalselt.

Aastast 2008 klubi poolt oli korraldatud võistlus Juna Cup. .Aastast 2014 klubi korraldab võistlust Reval Skate Open noortele iluuistajatele, mis hiljem sai uue nimi Juna Skate Open.Aastast 2015 New Star võistluste sari hakkab toimuma kaks korda hooajas - New Spring Star ja Ne Christmas Star. Võistlus on mõeldud algajatele uisutajatele.Samuti klubi osales Haabersti Cup ja Haabersti Cup Adults kaaskorraldamises. Iga suvi klubi liikmed valmistuvad hooajaks laagrites ja jääseminarides.

 

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 52 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"