JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Tunniplaan

NB, gruppid I, II !!!
Soojendus põrandal 20 min
enne jää algust on kohustuslik!!!!

(jooks, üldsoojendus, hüpenöör)

VABA JÄÄ:

http://www.icearena.ee/tutvustus/vaba-jaa-taiskasvanutele/

http://tondirabaicehall.ee/veebikalender/  
Treeningule kaasa:
joogivesi, matt, (kumm, spinner, hüpenöör - vastavalt treeneri juhenditele)

18.10.-24.10.2021. 

Päev

 Jää

Üke/Ske

Saal

E

Uisukoolid 7:35-10:00;
7:35 In.t. (LA)
12:00-13:20
12:00  (LA) (DK)


7:35-8:25
II (DK)


13:30-14:50
VB, AS (KK)
2/3 13:50-14:40
II (DK)


 

15:00 I+ II (DK)


16:00 I, II (AL)

T

Uisukoolid 
12:00-13:50
12:00  Vova (LA) (DK)
12:50 Uljana  (LA) (DK)

1/1 13:50-14:40 II(DK), AE(LA)
1/3 14:50-15:40 I+In.t.(LA)
17:30-18:20 AS, AT (LA)
1/3 20:00 NUB, AT (LA)

 


15:00 II+ AE (DK)
15:50 I(LA)
18:45 NUB

  



K

Uisukoolid 7:35-10:00;
12:00-14:30
7:35 In.t. (LA)
12:00-13:50
12:00 CD(LA) (DK)
13:00  Liza S (LA) Kornelia (DK)
13:45 Irakli (LA) Oskar(DK)

 






N


Uisukoolid 
12:00-13:50
12:00 Lilia (LA) (DK)
12:50  (LA) (DK)


14:45-15:35 CD, MD, IS (KK) Tndrb
14:30-15:50 AS, HA 
1/3 20:00-20:50 AE, A1, I




15:45 CD, MD, IS (KK) Tndrb
19:00 AE, I 


18:00 I( AL)
19:00 A1(AL)



R

Uisukoolid 8:00-10:00;12:00-14:15 

8:00 
8:30  Danik(LA) 
9:15 Lilia (LA) 

12:00-12:45  Alisa (LA) 
12:45-13:30 Mia K (LA) 

1/1 13:40-14:30 I+II*(LA), II(PK)
14:30-15:50
VB, AT 
20:00-20:50 In.t (LA)

14:30 I+II*+ II (KK)
19:00 MC



L

8:30-9:20 NUB, II (PK), 
9:30 Marta (LA)
12:30-13:50 
I+II* (LA), 
13:00-13:50 
A1, AE (ES/LA)
16:10 Nea, Vivi (LA) Tndrb

9:30 II(AP), NUB (KK)
10:30 Nea, Vivi (LA)
12:00 A1(KK)


11:00 I+II* (VI)
11:30 AE (AL)


10:30-11:20 II*, I (LA)
1/3 13:30-14:20 Har (KK)

13:30 Stefania (LA)
17:10-18:00 A1, AE(ES/LA), NUB, II(PK)


11:30 II*, I (LA)

16:10 A1(KK)
12:30 II*, I (VI)
14:30 Har (AL)
16:00 AE+II(AL)
18:10 NUB (AL)

 

25.10.-31.10.2021. Koolivaheaeg + Narva Cup võistlus; TÄIENDAMISEL

Päev

 Jää

Üke/Ske

Saal

E

Uisukoolid 10:00-12:00

10:00 (LA)


9:00-9:50
I+ II*(LA), NUB
11:00-12:20 AT, AS (LA)
2/3 13:50-14:40 II(KK), AE

 

 

10:00 NUB (?)
11:15 I, II*
(jõuüke- Annabel;
jälgib Jelena)
12:50 II(KK) AE (LA) 


10:00 I, II* (VI)

T

Uisukoolid
10:10-11:00 (LA)

1/1 11:30-12:20 II(PK), I+ II*(LA), NUB
1/3 14:50-15:40 I+In.t.(LA)
17:30-18:20 AS, AT 
1/3 20:00 AE, A1 

 


12:30 I+II*(LA), 

 19:00 AE, A1 
10:30 NUB (AL)
12:30 II (AL)
13:30 I+II* (AL)

K

Uisukoolid 10:00-11:50
10:00 (LA)

10:45 (LA)

9:00-9:50
I+II*(LA), II(PK), NUB 
11:30-12:20 I, II*(LA)
(Kavad kostüümides,
AE, kes võistleb Narvas)

 



10:00 II (?), NUB (?)


10:00 I+II*(VI)

N


Uisukoolid 11:30-11:40
11:30 (LA)


9:00-10:20 I+II*(LA), II (PK) 
14:30-15:50 AS, HA 
1/3 20:00-20:50 AE, A1



10:30 II (?)
19:00 AE


10:30 I+II*(AL)
19:00 A1(AL)



R

Uisukoolid 10:00-11:50
10:10 (LA)
11:00 (LA)

1/1 13:30-14:20 I+II*(LA), II(PK)
14:30-15:50
VB, AT 
20:00-20:50 AE(??), A1


19:00 A1, AE(?)

12:15 I+II*(AL)
14:30 II (AL)


L

 Narva Cup







Narva Cup

   

VI - Valeri I.P.

AP - Anna Perstuk/Alina Perstuk
ES - Ellis Seppius
NA - Nadezhda A.P. (ballet, tants)
KK - Kristina Kiudmaa-Butjajev
SI- Svetlana I. 
AL- Alisa Paju
JA- Jelena Abolina


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 46 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"