JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Tunniplaan

NB, gruppid I, II !!!
Soojendus põrandal 20 min
enne jää algust on kohustuslik!!!!

(jooks, üldsoojendus, hüpenöör)

VABA JÄÄ:

http://www.icearena.ee/tutvustus/vaba-jaa-taiskasvanutele/
http://www.tondirabaicehall.ee/vabajaa-ja-treeningud 
 

Tähelepanu!

Alates 11. märts - 25. aprill on peatatud siseruumides, jäähallis ja jääl treeningtegevus.

Treeningud jätkuvad Zoom keskkonnas. 

​Treeningud Zoomis 

Küsi salasõna oma treenerilt!

I grupp Zoomi link: https://us02web.zoom.us/j/756052661?pwd=Skg4ejhOVEc5MGpjL2l1Y1VoWW1uUT09
II grupp Zoomi link:https://us05web.zoom.us/j/7934700502?pwd=VDJ4SXhuR1RzUURpY3VzV081c25Qdz09

III grupp Zoomi link: https://us04web.zoom.us/j/71148811299?pwd=SzFneXU0UTQ3V3U0Vzh1eVFFbGJJZz09

NUB grupp Zoomi link: https://us04web.zoom.us/j/73445736038?pwd=LzJjMGlPcW9IZjBtZDBkaHRyZUkrdz09
AE grupp Zoomi link:https://us02web.zoom.us/j/756052661?pwd=Skg4ejhOVEc5MGpjL2l1Y1VoWW1uUT09

A1 grupp Zoomi link: https://us04web.zoom.us/j/72324324410?pwd=bmVMc2t4blltMk4yL2VxSGlJT2hFUT09

Juna täiskasvanute grupp Zoomi link: https://us05web.zoom.us/j/82439904525?pwd=aUdOOVN1Uk5uRlFQWE9uV0s1RG56dz09

Treeningule kaasa joogivesi, matt, (kumm, spinner, hüpenöör - vastavalt treeneri juhenditele)

19.04.-25.04. KOOLIVAHEAJA NÄDAL

Päev

Üke/Ske Zoom 

Venitus/Ballett ZOOM

E

10:00-11:00  I  SKE
 
12:00 III (KK)

12.00 II ÜKE

13:00 NUB -ÜKE

18:30 AE - ÜKE 

11:00- 12:00 I (VI)
12:15-13:15 I (AL)
13:00 II, III (VO) - III grupp Zoomi link

14:00 NUB (VO)




T

12.00 II SKE

13.00 II ÜKE

11:00 III - ÜKE
12:00 III - SKE

18:00 - 18:40 I SKE
18:40-19:25 I ÜKE
18:30 TK - (KK)
19:00 A1- ÜKE

17:00- 18:00 I (VO)

18:30 AE - venitus (AL)

K

10:00-11:00 I SKE 

11:00 NUB- ÜKE
11:00- 12:00 I (VI)
12:00 NUB (AL)

N


11.00 II ÜKE

11:00 III - ÜKE
17:00-17:55 I ST (KK)
17:55-18:50 I ÜKE
19:00 AE - ÜKE TEST

19:00 A1 -ÜKE


12:00 II, III (AL) - III grupp Zoomi link
18:30 TK (AL)
19:00-20:00 I (VO) 

R

10.00-10.45 I SKE 
10.45-11.30 I ÜKE test 

11:00 NUB - ÜKE/SKE


11:00 III SKE

12:00 III ÜKE 

10.00 II ST(KK) NUB zoomilink

11.00 II SKE

12.00 II ÜKE

 

 

 

 11.30-12.30 I test (AL)

L

   10:30 AE - venitus (AL)

 

12:00 A1- ÜKE

 


VI - Valeri I.P.
KB - Katerina
AP - Anna Perstuk
E - Ellis
LB - Jelena B (akrobatika, venitus)
NA - Nadezhda A.P. (ballet, tants)
KK - Kristina Kiudmaa-Butjajev
VO- Valeria O. (tants, venitus)
JK- Julia A.K.
SI- Svetlana I. 
AL- Alisa Paju
JA- Jelena Abolina


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 107 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"