JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Tunniplaan

NB, gruppid I, II !!!
Soojendus põrandal 20 min
enne jää algust on kohustuslik!!!!

(jooks, üldsoojendus, hüpenöör)

TREENINGUD:
VABA JÄÄ:

http://www.icearena.ee/tutvustus/vaba-jaa-taiskasvanutele/
http://www.tondirabaicehall.ee/vabajaa-ja-treeningud 
 

 

6.-11.07.2020. Treeningud, Škoda. 

Päev      

 Jää   

Üke/Ske                               

Venitus/
Ballett (saalis)                        

E
1
2:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna

II
16:00
oode

I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:15-10:55
Ia(KK), Ib(JA), II
10:55-11:35
Ia(JA), Ib (KK)
15:00-15:50 
Ia,b 
18:00-18:50
II, Har(E), AE, NUB 


 9:00-10:00
Ia,b
11:30-12:30
II
17:00-17:45
AE, NUB

13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30
II (KR)

 

T
12:00

lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:15-10:55
Ia(JA), Ib(KK), II
10:55-11:35
Ia(KK), Ib(JA)
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II, A(KB), A(E), NUB, AE
9:00-10:00
Ia,b
11:30-12:30

II 


13:30-14:30
Ia,b (KR)
14:30-15:30
II (KR) 
19:00-19:50
A(KB)+A(E) (NA)
19:00-19:50 
NUB+AE (LB)

K
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna

II
16:00
oode

I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

 10:30-11:10
Ia(KK), Ib(JA), II
11:10-11:50
Ia(JA), Ib(KK)
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II, Har (KK), AE
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II  
19:00-19:45
AE, Har (KK)
 13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30
II (KR) 

N
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna

II
16:00
oode

I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:15-10:55
Ia(JA), Ib(KK), II
10:55-11:35
Ia(KK), Ib(JA)
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II, A(KB), A(E), NUB, AE

9:00-10:00
Ia,b
11:30-12:30
II

17:00-17:50 NUB
19:00-19:45
A(E) 

13:30-14:30
Ia,b (KR) 
14:30-15:30
II (KR) 
 19:00-19:50
A(KB)+ AE (LB)

R
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna

II
16:00
oode

I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

 10:30-11:10
Ia(KK), Ib(JA), II
11:10-11:50
Ia(JA), Ib(KK)
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II, A(KB), A(E), Har (AP)
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II
19:00-19:45
A(KB)  
 13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30
II (KR) 
19:00-19:50
A(E) (LB)
19:00-19:50
Har (NA)

L
11:30 
lõuna
15:30
oode+

päevikud
(Nõmme)

 10:00-10:40
Ia, Ib, II
10:40-11:20
Ia, Ib

13:00-13:50
Ia,b, II

16:00 (lisatasu) Nõmme seikluspark, ujumine, seiklusrada 

 9:00-09:45
Ia,b, II
14:30-15:15 
Ia,b, II KROSS+
venitus          

 

 VABA PÄEV    

 

13.-17.07.2020. Treeningud, Škoda. 

Päev      

 Jää   

Üke/Ske                               

Venitus/
Ballett (saalis)                        

E
1
2:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:30-11:10
Ia(JK), Ib(JA), IIa (KK)
11:10-11:50
Ia(JK), Ib(JA)
15:00-15:50 
Ia(JA),b(JK)
18:30-19:20
II(JK) IIb (SI) Har(E), AE, NUB 


9:15-10:15
Ia,b (JA)
11:30-12:30
IIa (KK)
17:30-18:15
AE, NUB, IIb

13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30
IIa (VO) 

T
12:00

lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:30-11:10
Ia(KK), Ib(JA), IIa(JK)
11:10-11:50
Ia(JK), Ib(JA)
15:00-15:50 
Ia(JA),b(JK)
18:30-19:20
IIa (JA) IIb(SI)  A(KB), A(E), NUB, AE, G
9:15-10:15
Ia,b (JK)
11:30-12:30

IIa (JK)


13:30-14:30
Ia,b(VO) 
14:30-15:30
IIa (VO) 
17:30-18:15 
IIa, IIb (LB)
19:30-20:15
NUB+AE (LB)
19:30-20:15
A(KB)+A(E) (NA)

K
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

 10:30-11:10
Ia(JA), Ib(JK), IIa (KK)
11:10-11:50
Ia(JA), Ib(JK)
15:00-15:50 
Ia(JK),b(JA)
18:30-19:20
IIa (JK) IIb(SI) Har (KK), AE, G 

9:15-10:15
Ia,b (JA)
11:30-12:30

IIa (KK) 
17.30-18.15
IIb
19:30-20:15
AE, Har (KK)

 13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30
IIa(LB) 

N
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:30-11:10
Ia(KK), Ib(JA), IIa (JK)
11:10-11:50
Ia(JK), Ib(JA)
15:00-15:50 
Ia(JA),b(JK)
18:30-19:20
IIa (JA) A(KB), A(E), NUB, AE

9:15-10:15
Ia,b (JK)
11:30-12:30
IIa (JK)

17:30-18:20
NUB

19:30 TREENERITE
KOOSOLEK

 

13:30-14:30
Ia,b (LB) 
14:30-15:30
IIa(LB) 
19:30-20:15
A(KB)+ A(E) (LB)

R
12:00
lõuna Ia,b, II 

16:00
oode
II
16:30
oode
I, a,b
+
päevikud
Ia,b 

10:00-10:40
Ia(JK), Ib(JA), IIa (KK)
10:40-11:20
Ia(JK), Ib(JA)
14:30-15:20 
Ia (JA),b (JK)
18:00-18:50
IIa (JK) IIb(SI)  A(KB), A(E), Har (AP), G

9:00-09:45
Ia,b (JA)
11:00-12:00

IIa (KK)
17.00-17.45
IIb
19:00-19:45
A(KB), A(E)   

  

14:30-15:30
 IIa(LB) 
15:30-16:30
Ia,b (AB)
19:00-19:50
Har (NA)

L

  VABA PÄEV

  

 

 VABA PÄEV    

ESIALGNE 20.07.-26.07.2020. treeningud Škoda jäähallis 

Päev

 Jää

Üke/Ske

Õues

Venitus(õues)/
Ballett (saalis)

E




1/3 17:00 
1/1 18:00 I, II, Har (KK)


17:00 I



19:00 I, II (LB)

 

T



1/3 17:00 I, II, AE
1/1 18:00 A(E), A(KB), NUB, I (pir)


17:00 NUB
18:00 II, AE (NA)
19:00  I (VI);
19:00 A(E), A(KB) (NA)

 

K



1/3 17:00 
1/1 18:00 I (KK), II, Har (SI) , AE, NUB 


16:00 II
18:15 Har (SI)
18:00 I

17:00 AE


18:00 AE, NUB (LB)

N




1/3 17:00 
1/1 18:00 I, A(KB) A(E)

       

 
19.00 I, A(E)

16:30 I (VI)

19:00 A(KB) (LB)

R


1/3 17:00 
1/1 18:00 II, I, AE(JA), NUB, A(E), A(KB) Har (SI)

16:45 I
18:00 A(KB), NUB
19:30 KROSS 
I, II



18:00 A(E) (LB)
19:00 I (LB)
19:00 Har (NA)

L

     

     

 

JA - Jelena A.
VI - Valeri I.P.
KB - Katerina
AP - Anna Perstuk
E - Ellis
LB - Jelena B
NA - Nadezhda A.P.
KK - Kristina Kiudmaa-Butjajev
AH- Amanda
AB- Anton B.
VO- Valeria O.
KR- Kristina Kask
JK- Julia A.K.
SI- Svetlana I. 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 108 гостей и один зарегистрированный пользователь на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"