JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Laagrid

ICE ADDICTION CAMP 3.-14. of August 2020

at Škoda Ice Rink (Haabersti 3, Tallinn)

Camp goals: jumps and spins

Working plan:

3.-7.08.2020 training days
8.-9.08.2020 days off
10.-14.08.2020 training days
15.-16.08.2020 days off

 double/triple jumps, Spins Level 3,4

3.-7.08. or 10.-14.08. 3.-14.08.
Vanem grupp treening pakett Pakett 1 (5 päeva) Pakett 2 (10 päeva)
80 min jää + 50 min jää 325 EUR 600 EUR
60 min off.ice+ 60 min venitus/ballet/tants    

 

Single jumps, learning Axel and doubles, Spins Level 2
Basic Level Skaters, Beginners. 
3.-7.08. or 10.-14.08. 3.-14.08.
Noorem grupp treeningpakett Pakett 1 (5 päeva) Pakett 2 (10 päeva)
40 min jää + 50 min jää 275 EUR 500 EUR
60 min off.ice+ 60 min venitus/ballet/tants    

1/2 pakett (peale 13:00 kuni 20:00) 3.-8.08. or 9.-14.08. 3.-14.08.
40/50 min jää+45 min üke/tants + 1 toitlustus päevas (E-R) 125 EUR 250 EUR

Every day one lunch and one early dinner at Veska&Grill kohvik + small snacks during the day.  

Accomondation  (Hotel Rocca al Mare (with breakfast), https://roccahotels.ee/ ) 

Registration and additional information: jelena@juna.ee untill 26 th of July 2020 23:59. 

 

JUNA CITY CAMP 6.-17. of July 2020

at Škoda Ice Rink (Haabersti 3, Tallinn)

 double jumps, 2 Axel

6.-11.07. 13.-17.07.
Vanem grupp treening pakett Nädal 1 (6 päeva) Nädal 2 (5 päeva)
80 min jää + 50 min jää 348 EUR 290 EUR
60 min off.ice+ 60 min venitus/ballet/tants    

 

 single jumps, learning Axel 6.-11.07. 13.-17.07.
Noorem grupp treeningpakett Nädal 1 (6 päeva) Nädal 2 (5 päeva)
40 min jää + 50 min jää 300 EUR 250 EUR
60 min off.ice+ 60 min venitus/ballet/tants    

 

1/2 pakett (peale 15:00 kuni 20:00) 6.-11.07. 13.-17.07.
50 min jää+45 min üke/tants + 1 toitlustus päevas (E-R) 100 EUR 100 EUR

 

Accomondation  (Hotel Rocca al Mare (with breakfast), https://roccahotels.ee/ ) 

Majutus 5.-17.07. Week 1+ week 2  
Rocca al Mare hotel  3 persons in the room 340 EUR/inimene
Rocca al Mare hotel  2 persons in the room 418 EUR/inimene
Rocca al Mare hotel 1 persons in the room 568 EUR/inimene

Week 2

Majutus 12.-17.07. Rocca al Mare hotel 1 person in the room 235 EUR/person
Majutus 12.-17.07. Rocca al Mare hotel 2 person in the room 140 EUR/person
Majutus 12.-17.07. Rocca al Mare hotel 3 person in the room 122 EUR/person

 

Registration and additional information: jelena@juna.ee untill 15 th of June 2020. 

JUNA CITY CAMP 

06.-17. Juuli 2020 Škoda jäähall

Week 1; 6.-11.07.2020.  Week 2; 13.-17.07.2020. 
Group 1a
Alina Sudbina
Taisiia Slitenko
Anna Troitskaja
Viivi Nurmi
Helisa-Annabel Vestel
Milene Issajev (1 day)

Group 1b
Gertrud Lepp
Nea Fagerström
Veronika Belova
Maria-Michelle Barteneva
Mia Nataly Dzjuba

Group 2
Alisa Sljusareva
Camilla Dzjuba
Irakli Samharadze
Mariam Samharadze
Agata Živolunova
Elizabeth Rakstiš
Korneelia Rakstiš
Hannaly Maaniit

Group 3 
 Group 1a
Alina Sudbina
Taisiia Slitenko
Anna Troitskaja
Viivi Nurmi
Helisa-Annabel Vestel
Milene Issajev

Group 1b
Gertrud Lepp(2 days)
Nea Fagerström
Veronika Belova
Maria-Michelle Barteneva
Mia Nataly Dzjuba

Group 2
Peppi Pulli
Sonja Pilvi
Anna-Sophia Westman
Mia Hellgren
Julia Kauhanen
Alisa Sljusareva
Camilla Dzjuba

Group 3

6.-11.07.2020. WEEK 1

Päev      

 Jää   

Üke/Ske                               

Venitus/
Ballett (saalis)                        

E
1
2:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:15-10:55
Ia, Ib, II
10:55-11:35
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II


 9:00-10:00
Ia,b
11:30-12:30
II

13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (KR)

T
12:00

lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:15-10:55
Ia, Ib, II
10:55-11:35
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:00-10:00
Ia,b
11:30-12:30

II 


13:30-14:30
Ia,b (KR)
14:30-15:30 II (KR) 

K
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

 10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II  

 13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (KR) 

N
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:15-10:55
Ia, Ib, II
10:55-11:35
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:00-10:00
Ia,b
11:30-12:30
II
 
13:30-14:30
Ia,b (KR) 
14:30-15:30 II (KR) 
 

R
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

 10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II
  
 13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (KR) 

L
11:30 
lõuna
15:30
oode+
päevikud
(Nõmme)

 10:00-10:40
Ia, Ib, II
10:40-11:20
Ia, Ib

13:00-13:50
Ia,b, II

16:00 (lisatasu) Nõmme seikluspark, ujumine, seiklusrada 

 9:00-09:45
Ia,b, II
14:30-15:15 
Ia,b, II KROSS+
venitus          

 

 VABA PÄEV    

 

13.-17.07.2020. WEEK 2

Päev      

 Jää   

Üke/Ske                               

Venitus/
Ballett (saalis)                        

E
1
2:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:30-19:20
II


9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30
II

13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (LB) 

T
12:00

lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:30-19:20
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II 


13:30-14:30
Ia,b(LB) 
14:30-15:30 II (LB) 

K
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

 10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:30-19:20
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30

II  

 13:30-14:30
Ia,b (AB)
14:30-15:30 II (LB) 

N
12:00
lõuna Ia,b
12:40 
lõuna
II
16:00
oode
I, a,b II
16:30
päevikud
Ia,b 

10:30-11:10
Ia, Ib, II
11:10-11:50
Ia, Ib
15:00-15:50 
Ia,b
18:30-19:20
II
9:15-10:15
Ia,b
11:30-12:30
II
 
13:30-14:30
Ia,b (LB) 
14:30-15:30 II (LB) 
 

R
12:00
lõuna Ia,b, II 

16:00
oode
II
16:30
oode
I, a,b
+
päevikud
Ia,b 

10:00-10:40
Ia, Ib, II
10:40-11:20
Ia, Ib
14:30-15:20 
Ia,b
18:00-18:50
II
9:00-09:45
Ia,b
11:00-12:00

II
  
14:30-15:30 II (LB) 
15:30-16:30
Ia,b (AB)

L

  VABA PÄEV

  

 

 VABA PÄEV    

 

 8.06.-15.06. Vinni ÜKE laager 
NB!!! Registreerimine kuni 31.märts

Vanus: Возраст: alates 5 eluaastast; с 5 лет. 
Toitlustus: 4 korda päevas
Питание- 4 раза в день. 
Hind osalejale: Цена участника: 300 EUR
Hind saatjale: Цена сопровождающего: 200 EUR (majutus, toitlustus, jõusaalia ja ujula kasutus, проживание, питание, использование тренажерного зала и бассейна).
Kohtade arv on piiratud! Registreeri E-posti teel! 
Количество мест ограничено! Регистрация по электронной почте.

1. Veronika Belova
2. Varvara Aleksejeva
3. Mia Nataly Dzjuba
4. Camilla Dzjuba
5. Helisa-Annabel Vestel
6. Alina Sudbina
7. Mariam Samharadze
8. Georgi Samharadze  -10%
9. Olga Ivanova (saatja)
10. Elizabeth Rakstiš
11. Mihhail Shelepov
12. Vladimir Shelepov -10%
13. Aleksandra Shelepova  -10%
14. Angelina Krotiuk
15. Anna Troitskaja
16. Maria-Michelle Barteneva




 15.07.-27.07.2019.a. JÄÄ SPORDILAAGER SPORTLASTELE ja HARRASTAJATELE, HAMAR, NORRA

REGISTREERIMINE kuni 31.aprill jelena@juna.ee

Hamar on linn Norras Lillehammeri lähedal. Linn asub Norra suurima järve Mjösa ääres. Treeningud hakkavad toimuma Hamar OL-Amfi jääspordihallis, kus toimusid 1994. aasta talolümpiamängud. Laagri veebileht norra keeles http://www.storhamar-kunstlop.no/sommerleir/ . 
Laagri laste pakett sisaldab:
- 3-4 korda päevas toitlustus
- majutus 
- 3 korda päevas jäätreeningut
- 1 kord päevas ÜKE/ballett/tants

1. Milene Issajev
2. Veronika Belova
3. Alina Sudbina
4. Marelee Kuslap
5. Olesja Kublinskaja
6. Anna Troitskaja
7. Nea Julia Fagerström

Paketi hind 400 EUR/nädal. Lennupiletid ei ole hinna sees.
Alates 8 inimest kehtib rühma soodustus. 
Registreerimine kuni 1. aprill. 2019. Kohtade arv on piiratud. 
Koht broneeritakse 50% summast ette maksmisel. 


Ice Addiction Juna jäälaager lastele 5.-17. august 2019

camp.juna.ee - official website täiendamisel

REGISTREERIMINE kuni 31.aprill jelena@juna.ee

Laager toimub E-R 9:00- ca 19:00 Škoda jäähallis. Laagris on max. 25 kohti.

Laagripäeva näidistreeningplaan:

1 tund 20 min jäätund 
1 tund üke/ballett/tants
Lõunasöök
Puhkepaus (mängud, joonistamine, konkursid, korraldatud tegevus)
50 min jäätund
Õhtuoode
1 tund üke/ballett/tants
1 tund venitus

Päeva jooksul lastele on saadaval joogivesi, kerged snäkkid ja puuviljad.

Hind/1 nädal (treeningud+toitlustus) :
Täispakett: 300 EUR 
1/2 pakett: 200 EUR hommikune; 180 EUR õhtune
Algaja pakett I (50 min jää + 50 min tants/üke/venitus): 80 EUR
Algaja pakett II (1:20 min jää + 50 min tants/üke) 110 EUR

Treenerid:

Osalejad:

1. nädal 5.-10. august 2019
I
1. Mia Nataly Dzjuba tp
2. Helisa-Annabel Vestel tp
3. Daria Kolmogortseva tp
4. Kira Bakhtereva tp
 
5. Taiisia Slitenko tp
6. Vera Morozova tp

II
1.Veronika Belova tp

2. Michelle Barteneva tp
3. Alina Sudbina tp
4. Anna Troitskaja tp

III
1. Agata Zivolunova tp
2. 
3. Elizabeth Rakstiš tp
4. Camilla Dzjuba tp
5. Nicole Gornov tp
6. Mari-Ly Hendrikson tp

AE
1. Mihhail Shelepov ap
2. Maksim Polkov tp
3. Melina Semenjuk ap
4. Matvei Kornosev tp

A
1. Olga Sõstra ap
2. Vladimir Shelepov ap
3. Lia Dzjuba ap


2. nädal 12.-17. august 2019

I
1. Veronika Belova tp
2. Anna Troitskaja tp
3. Alina Sudbina tp
4. Maria-Michelle Barteneva
II
1. Helisa-Annabel Vestel tp
2. Daria Kolmogortseva tp
3. Kira Bakhtereva tp
4. Mia Nataly Dzjuba tp
5. Taiisia Slitenko tp
6. Vera Morozova tp

III
1. Camilla Dzjuba tp 
2. Aleksandra Ivanova tp
3. Nicole Gornov tp

AE
1. Mihhail Shelepov tp
2. Maksim Polkov tp
3. Kristina Rožkova ap
4. Melina Semenjuk ap 
5. Matvei Kornosev tp
A
1. Vladimir Shelepov ap
2. Daniil Andrejev ap
3. Lia Dzjuba ap
4. 

 

 





 

 



 
   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 52 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"