Meie sünnipäevad: Tatjana Derendjaeva, 16. oktoober 1981

Iluuisutamisklubi “Juna” on vaba algatuse alusel asutatud ja avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik ühendus, mille eesmärgid ja põhitegevus on suunatud spordi (ala), s.h. iluuisutamise harrastamisele ja selleks tingimuste loomisele Eestis. Klubi oli asutatud 29.04.2008 aastal. Klubi juhatus koosneb kolmest liikmest: Jelena Abolina, Julia Aan, Roman Gotovtšikov. Alguses klubis tegeles kaks treenerit — Jelena Abolina ja Julia Aan. Hiljem klubiga ühines ka kujunduuisutamise treener Polina Tajurskaja. Klubi treeningud toimuvad Rocca Al Mare uisukooli raames ja individuaalselt või väikestes gruppides.

Üksiksõitjad.
Treeneriks on Jelena Abolina. Rühmas treenivad lapsed vanuses 6–9. Rühm oli moodustatud septembris aastas 2007. Aastast 2008 lapsed osalevad võistlustes nii Eestis, kui ka välismaal.

Jäätantsijad.
Treeneriks on Julia Aan. Rühmas on 6 paari vanuses 6–15.

Kujunduisutajad.
Treeneriks on Polina Tajurskaja. Rühmas treenivad lapsed vanuses 7–11.

Harrastajad.
Treeneriks on Jelena Abolina. Harrastajate rühm osaleb Rocca al Mare uisukooli üritustest ja samuti uisutajad võistlevad võistlustel nii kodusel- , kui ka välismaa jääl.

Peale rühmatreeninguid samuti on võimalik treenida ja valmistuda võistlusteks treeneriga individuaalselt või väikestes gruppides..

Klubi poolt oli korraldatud võistlus Juna Cup. Samuti klubi osales Haabersti Cup ja Haabersti Cup Adults kaaskorraldamises. Iga suvi klubi liikmed valmistuvad hooajaks laagrites ja jääseminarides. Klubi korraldas laagrid Roosta Puhkekülas ja jäälaager Lätis, Ozolnieki linnas.

 


e-post: info@juna.ee © 2008–2012 IK “Juna”