Meie sünnipäevad: Polina Blinova, 3. august 2001

Info

Iluuisutamisklubi “Juna” on vaba algatuse alusel asutatud ja avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik ühendus, mille eesmärgid ja põhitegevus on suunatud spordi (ala), s.h. iluuisutamise harrastamisele ja selleks tingimuste loomisele Eestis. Klubi oli asutatud 29.04.2008 aastal. Klubi juhatus koosneb kolmest liikmest: Jelena Abolina, Julia Abolina, Roman Gotovtšikov. Alguses klubis tegeles kaks treenerit — Jelena Abolina ja Julia Abolina. Hiljem klubiga ühines ka kujunduuisutamise treener Polina Tajurskaja.

Klubi treeningud toimuvad Rocca Al Mare uisukooli raames.

Meil on 4 rühma:
Üksiksõitjad.
Treeneriks on Jelena Abolina. Rühmas treenivad lapsed vanuses 6–9. Rühm oli moodustatud septembris aastas 2007. Aastast 2008 lapse osalevad võistlustes nii Eestis, kui ka välismaal.

Jäätantsijad.
Treeneriks on Julia Abolina. Rühmas on 6 paari vanuses 6–15.

Kujunduisutajad.
Treeneriks on Polina Tajurskaja. Rühmas treenivad lapsed vanuses 7–11.

Harrastajad.
Treeneriks on Jelena Abolina ja Julia Abolina-Aan. Harrastajate rühm on jagatud kahte rühma- algajad ja edasijõudnud. Harrastajate rühmad osalevad Rocca al Mare uisukooli üritustest ja samuti võistlevad võistlustel nii kodusel- , kui ka välismaa jääl.

Peale rühmatreeninguid samuti on võimalik treenida ja valmistuda võistlusteks treeneriga individuaalselt.

Klubi poolt oli korraldatud võistlus Juna Cup. Samuti klubi osales Haabersti Cup ja Haabersti Cup Adults kaaskorraldamises. Iga suvi klubi liikmed valmistuvad hooajaks laagrites ja jääseminarides.

 


e-post: info@juna.ee © 2008–2012 IK “Juna”