JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Tunniplaan

NB, gruppid I, II !!!
Soojendus põrandal 20 min
enne jää algust on kohustuslik!!!!

(jooks, üldsoojendus, hüpenöör)

VABA JÄÄ:

http://www.icearena.ee/tutvustus/vaba-jaa-taiskasvanutele/

http://tondirabaicehall.ee/veebikalender/  
Treeningule kaasa:
joogivesi, matt, (kumm, spinner, hüpenöör - vastavalt treeneri juhenditele)


 
 29.11.-5.12.2021. 

Päev

 Jää

Üke/Ske

Saal

E

Uisukoolid 7:35-10:00;12:00-13:20

7:35-8:25
 II (PK)


13:30-14:50 
VB, AS (PK)
2/3 13:50-14:40 
II (KK)

15:00 I+II (KK)

 16:00 I+II (AL)

T

Uisukoolid 
12:00-13:50
12:00   Marta (LA) 
12:50  Ulja (LA) 

1/1 13:50-14:40 II(SI), AE(LA)
1/3 14:50-15:40 In.t.(LA)
17:30-18:20 AS, AT (LA)
1/3 20:00 NUB

 


14:50 II+ AE (AP)
15:50 I(LA)
18:45 NUB

  

 

K

Uisukoolid 7:35-10:00;
12:00-14:30
7:35 In.t. (LA)
12:00-13:50
12:00 CD(LA) 
13:00 Liza S (LA) 
13:45 Anabella (LA)



 

N


Uisukoolid 
12:00-13:50
12:00 Lilia (SI)


12:50 (LA) 




14:30-15:50 AS, HA 
14:45-15:35 CD, MD, IS(KK)
Tndrb

1/3 20:00-20:50 AE, A1, I(PK)

15:45 CD, MD, IS(KK)
Tndrb

19:00 AE (LA/AP), I (PK) 


18:00 I, II (AL)
19:00 A1 (AL)

R

Uisukoolid 8:00-10:00;12:00-14:15 

8:00   Alina (LA) 
8:45  Danik (LA) 
12:00  (LA) ?
12:45  (LA)?
12;50 Melina (AP)

1/1 13:40-14:30 I+II*(LA), II(SI)
14:30-15:50 
VB, AT 

20:00-20:50 In.t. (LA)

14:40 I+II*(AP) II (SI)

 

L

8:30-9:20 NUB1, II (PK), 
9:30 I+II* (KK), NUB2(AP)
9:30 Aleksandra (LA)
12:30-13:50 AE*(kavad), I+II* 
(LA/SI) 
13:00-13:50 Har (AP), 
A1, AE (ES/LA)

9:30 II(PK), NUB1(AL)
10:30 NUB2 (AP)
12:00 A1(KK) Har (AP)


11:00 I+II* (KK)
11:30 AE (AL)

10:30-11:20 II*, I (LA)

10:30 Merilin (AP)
1/3 13:30-14:20 Har (ES)


13:30 Georg (AP)

17:10-18:00 A1, AE(SI/ES), NUB, II(PK)

11:30 II*, I (LA)

16:10 A1(KK) AE(ES)

12:30 II*, I (AL)
14:30 Har (AL)
16:00 II(AL)
18:10 NUB (AL)

 6.12.-12.12.2021. 

Päev

 Jää

Üke/Ske

Saal

E

Uisukoolid 7:35-10:00;12:00-13:20

7:35-8:25
 II (PK)


13:30-14:50 
VB, AS (PK)
2/3 13:50-14:40 
II (SI)

15:00 I+II (SI)

 16:00 I+II (AL)

T

Uisukoolid 
12:00-13:50

1/1 13:50-14:40 II(SI), AE(AP)
1/3 14:50-15:40 In.t.(PK)
17:30-18:20 AS, AT (PK)
1/3 20:00 NUB

 


14:50 II(SI)+ AE (AP)
15:50 I(PK)
18:45 NUB

  

 

K

Uisukoolid 7:35-10:00;
12:00-14:30
7:35 In.t. (LA)
12:00-13:50
12:00 CD(LA) 
13:00 Liza S (LA) 
13:45 Anabella (LA)



 

N


Uisukoolid 
12:00-13:50
12:00 Lilia (SI)


12:50 (LA) 




14:30-15:50 AS, HA 
14:45-15:35 CD, MD, IS(KK)
Tndrb

1/3 20:00-20:50 AE, A1, I(PK)

15:45 CD, MD, IS(KK)
Tndrb

19:00 AE, I (LA)


18:00 I, II (AL)
19:00 A1 (AL)

R

Uisukoolid 8:00-10:00;12:00-14:15 

8:00   (LA) 
8:45  Danik (LA) 
12:00 Merilin (AP)

12:50 Melina (AP)
 

1/1 13:40-14:30 I(LA), II(SI)
14:30-15:50 
VB, AT 

20:00-20:50 In.t. (LA)

14:40 I+II*(AP) II (SI)

 

L

10:00-10:50 NUB, A1, AE, Har
15:00-15:50 I, II


11:00 NUB (AP)
11:00 A1(KK) Har (AP)


14:45 I+II* (AL)
11:00 AE (AL)

17:10-18:00 A1, AE+II(ES/LA), NUB, I+II*(SI)

16:00 II*, I (LA)
16:10 A1(KK) AE(ES)



16:00 II(AL)
16:00 NUB (AL)

VI - Valeri I.P.

AP - Anna Perstuk/Alina Perstuk
ES - Ellis Seppius
NA - Nadezhda A.P. (ballet, tants)
KK - Kristina Kiudmaa-Butjajev
SI- Svetlana I. 
AL- Alisa Paju
JA- Jelena Abolina


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 42 гостей и один зарегистрированный пользователь на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"