JUNA CUP  

   

New Star  

nsslogo

   

ICE DANCE TROPY  

   

Login Form  

   

Laagrid

Summer 2021

Juna City Camp 12.-25 July 

Camp will have 4 full working days (Mo, Tu, Th, Fr) + 2 days (We, Sa) half amount of practices + entertaiment on Wednesdays


Entertaiments can be: 

- swiming pool
- Zoo
- cinema
- museum
- creative master class 

Every skater should have with:
jumping rope
mat
rubber band (2,5-3m)
spinner
water bottle
shoes for off-ice and for stretching/ballet class
training diary (notebook)

Coaches:

Jelena Abolina EST- technics and spins, program composition
Julia Abolina-Kornõsev FIN - technics and spins, program composition
Svetlana Issakova EST- technics and spins
Roman Martõnenko NOR technics and spins, harness, rotator
Kristina Kiudmaa-Butjajev EST - skating skills, program composition
Alisa Paju EST -stretching
Anna Perstuk EST - technics and spins
Ellis Seppius EST - technics and spins

FSC Juna club members please ask for a special price. 

Camps pass I: 2 Axel, learning triples

12.-18.07.

19.-25.07.

Ca 15-20 people on ice

Nädal 1 (2,5+2,5 päeva)

Nädal 2 (2,5+2,5 päeva)

80 min jää + 50 min jää

 350 EUR

 350 EUR

60 min off-ice+ 60 min staatika/venitus/ballet/tants

 2 nädala hind ainult treeningud:  680 EUR

2 korda päevas toitlustus + 60 EUR/nädal

Õngaga treening 15 EUR/25 min 

 Camps pass II: Single Axel, learning singles, doubles

12.-18.07.

19.-25.07.

Ca 25-30 people on ice

Nädal 1 (2,5+2,5 päeva)

Nädal 2 (2,5+2,5 päeva)

50 min jää + 50 min jää

 250 EUR

250 EUR


60 min off-ice+ 60 min staatika/venitus/ballet/tants

 
 2 nädala hind ainult treeningud:  480 EUR

2 korda päevas toitlustus + 60 EUR/nädal

Õngaga treening 15 EUR/25 min

Camps pass III: 
Learning single, double jumps

12.-18.07.
Nädal 1 (2,5+2,5 päeva)

19.-25.07.
Nädal 2 (2,5+2,5 päeva)

50 min jää+90 min üke/tants + 1 toitlustus päevas (E-R)

125 EUR

125 EUR

 

 2 nädala hind: 230 EUR

Accomondation  (Hotel Rocca al Mare (with breakfast), https://roccahotels.ee/ ) 

U11 Hotel https://u11hotel.com/
You can also call to get a better deal: +372 533 665 34
(Don't forget to tell that you are from figure skating camp)

Registration and additional information: jelena@juna.ee untill 15 th of May 2021

19.07.-25.07.2021. WEEK 2 GROUPS

Axel Salchow
Helisa-Annabel Vestel Anna Makhanova
Vivi Nurm Korneelia Rakštis
Anna Troitskaja Merilin Pits
Polina Rubanov Lumi Kiiver
Milene Issajev Mariam Samharadze
Alina Sudbina Oskar Sebastian Rudaš
  Lia Dzjuba
Lutz Jelizaveta Sudbina
Nea Fagenström  
Gertrud Lepp  
Alisa Sljusarev Flip
Mia-Nataly Dzjuba Elis Tomingas
Irakli Samharadze Evelina Surikova
Camilla Dzjuba Brita Pilme
Elizabeth Rakštis Sandra Üürike
  Elizaveta Šelepova
  Sofia Poljanski

19.07.-25.07.2021. WEEK 2 Preliminary schedule

Päev

 Jää

Off-Ice

Dance/Ballett/
Stratching

 

M

O

N

D

A

Y

 

CHANGES!!!!!!! 

Lunch 1 + Training diary -
Goals of the week:

12:00 Ax, Lz
13:20 S,F

Lunch 2 + Training diary (LA/KK):
16:00 Lz, S,F
17:00 Ax,

Group Ice A HALL:

14:00-14:50
S(SI), F(AP)

16:00-16:50
Ax(LA) 

17:00-17:50 S, Lz (KK/SI) F(AP) 

18:00-18:50 
Lz (SI) Ax (RM)



Off-Ice

12:30-13:20 F+S (AP), 
13:00-14:00 Ax(KK), Lz(SI)

Dance/Ballett/
Stratching

15:00-16:00 Ax+Lz (AB)
15:00-16:00 S+ F (AL)

 

Harness (RM):


17:00-17:25 Annabel
17:25-17:50 Mariam


Private lessons, programs:
17:00-17:50 Milene (LA)

T

U

E

S

D

A

Y

 

Lunch 1 + Training diary(AP):
13:30 Ax, Lz
14:30 S, F,

Lunch 2 + Training diary(ES):
16:15 Ax, Lz
17:15 S, F, 




 

Group Ice:

12:00-13:20 Ax(RM), Lz (SI)

13:30-14:20 S(SI), F(AP) 

17:00-17:50 Ax, Lz (KK/LA)

18:00-18:50 S, F(KK/SI)

 

 

Off-Ice:

15:20-16:20
Ax(KK), Lz(RM)
15:15-16:15
S(SI), F(AP)

Dance/Ballett/
Stratching

14:15-15:15 Ax +Lz (VI)
16:15-17:15 S+ F (AL)

Harness:
13:30-13:55 Betti
13:55-14:20 Camilla
14:30-14:55 Kornelia
14:55-15:20 Vivi
15:20-15:45
18:00-18:25 Alisa
18:25-18:50 Hannaly

Private lessons, programs:
14:30-15:50 
12:55-13:20 Lumi (LA)
13:30-14:20 Milene (LA)
14:30-15:10 Nea (LA)

W

E

D

N

E

S

D

A

Y

Lunch 1 + Training diary(LA):
12:00 Ax, Lz, S, F
14:45-16:35 Entertaiment: Bowling https://amb.ee/
Akadeemia tee 30 Tallinn

Group Ice:

10:00-11:50 Ax(RM), Lz (SI)

13:00-13:50 S(SI), F(AP), 

Off-Ice:

11:00-12:00 S(LA), F(AP)

13:00-14:00 Ax(RM), Lz(LA)

 

Harness:
15:40-16:05 
16:05-16:30
16:30-16:55 
16:55-17:20

Private lessons, programs:
15:30-17:20
10:00 Milene


 

T

H

U

R

S

D

A

Y

 

Lunch 1 + Training diary(LA):
13:30 Ax, Lz
14:30 S,F

Lunch 2 + Training diary(KK):
16:15 Ax, Lz
17:15 S,F

 

 

Group Ice:

12:00-13:20 Ax(LA), Lz (RM)

13:30-14:20 S(SI),F(AP), 

17:00-17:50 Ax, Lz (KK/SI)

18:00-18:50 
S, F(KK/SI),

 

 

Off-Ice:

14:15-15:15 Ax(LA), Lz(SI)
16:15-17:15 S(LA), F(AP)

Dance/Ballett/
Stratching

15:15-16:15 Ax+Lz (AL)
15:15-16:15 S+ F (AB)

Harness:

13:55-14:20 Annabel
14:30-14:55 Lumi
14:55-15:20 Olja Sõstra
15:20-15:45 Alisa
15:45- 16:10 Vivi

Private lessons, programs:
13:30 Milene StSq (KK)
14:30-16:30
13:30-14:10 Nea (LA)
17:25-17:50 Lumi (LA)

F

R

I

D

A

Y

Lunch + Training diary(SI/KK)):
11:30 Ax, Lz
12:00 F
13:00 S

Lunch 2 + Training diary(ES/AP):
15:00 Ax, Lz
15:30 F
16:00 S

 

Group Ice:

12:30-13:50 Ax(LA), Lz (RM)

14:00-14:50 S(SI),F(AP)

17:00-17:50 Ax, Lz (KK/SI)

18:00-18:50 
S+ F(SI/KK),

 

 

Off-Ice:

14:00-15:00 Ax(LA), Lz (KK)
16:45-17:45 S(ES),F(AP)

Dance/Ballett/
Stratching

13:00-14:00 F (AL)
15:45-16:45 Ax+Lz (GF)
15:00-16:00 S (AL)

Harness:
15:30-15:55 Betti
15:55-16:20 Lumi
16:20-16:45 Vivi


Private lessons, programs:
15:00-16:50
17:00-17:50 Julia (LA)
18:00-18:50 Uljana (LA)

S

A

T

U

R

D

A

Y

Lunch + Training diary (Conclusions of the week):

12:30 Ax, Lz, S, F

Group Ice:

10:00-11:20 
Ax(LA), Lz (RM)

11:30-12:20 
F(AP), S (SI) 

Off-Ice:

10:15-11:15
S(SI), F (AP)

11:30-12:30 Ax+ Lz (ES) KROSS

 

Private:
11:30-12:20
 (LA)
Enjoy Saturday!

S

 Day off  Day off  Day off

Juna English Ice + Off-Ice Camp 28.June - 10. July 

Lapsed viibivad terve päev treeneritega, õpetajatega. Õhtul lapsevanemad tulevad järgi.

Laager sobib lastele alates 5 eluaastast.

28.06.-2.07. 225/240 EUR
4.07.-9.07. 225/240 EUR

Laagri päev kestab 9:00-17:30/18:30 ja on järgmise programmiga:

2x toitlustus
2x 45/60 min ÜKE/SKE
1x60 min venitus/tants/ballett
1x50/80 min jää
1x60 min inglise keele tund rühmas vastavalt tasemele (kokku 3 erinevat taset) iluuisutamise, laagrite, võistluste temaatikale.

Laagrisse registreerimine kuni 31.mai 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSelk4_ql4tJQGiyfs9KFvEit5TrB6dqr5RvN6nH6JRvnqCUHA/viewform?usp=sf_link
Ettemaks 100 EUR koos registreerimisega sularahas oma treenerile.
Ülejäänud summa laagri esimesel päeval sularahas infotunnil.

Accomondation  Hotel Rocca al Mare , https://roccahotels.ee/


U11 Hotel https://u11hotel.com/
You can also call to get a better deal: +372 533 665 34
(Don't forget to tell that you are from figure skating camp)

 

WEEK II 4.07.-9.07.2021

Groups:

05.07.-09.07.2021    
INGLISE KEELE GRUPPID
   
Level Beginner I Level II Level III
Sofia Helena Leinemann Kornelia Rakštis Alina Sudbina*
Anna Makhanova Helisa-Annabel Vestel* Anna Troitskaja
Irakli Samharadze Camilla Dzjuba Gertrud Lepp*
Mariam Samharadze Mia Dzjuba Milene Issajev*
Alisa Sljusareva Olga Sõstra Elizabeth Rakštis
Lia Dzjuba   Veronika Belova
Darina Polikarpova    
     
     
JÄÄ GRUPPID    
     
I II III
Helisa-Annabel Vestel* Mia Nataly Dzjuba Anna Makhanova
Anna Troitskaja Veronika Belova* Mariam Samharadze
Alina Sudbina* Alisa Sljusareva Olga Sõstra
Milene Issajev* Camilla Dzjuba Sofia Helena Leinemann
Gertrud Lepp* Irakli Samharadze Lia Dzjuba
  Elizabeth Rakštis Kornelia Rakštis
    Darina Polikarpova
     
     

LAAGER 9:00-14:30 E, T, K, N, R 

05.07.-09.07.2021. 9:00-13:15

AEG

Inglise Keel

ÜKE

Staatika/Ballett E,K,R
Venitus T, N

  9:00-10:00   III (LA/SI) (E, T, N) I (KK) (E)

10:00-11:00

I

II (SI)

III (KK, VI)

11:00-12:00

II

III(LA) (K, R)

I (KK, AL) (T, K, N, R)

12:15-13:15

 III

I(SI)

II (KK, AL)

  LÕUNA

E, T, N 11:30 III; 13:15 I, II 
K, R 13:15 I, II, III                                             
 

LAAGER + tavalised treeningud, märgistatud * 
05.07.-09.07.2021.

Päev

 Jää

Üke/Ske

Saal

E

14:00- 15:20
I, II (KK, SI)

15:30 ÕHTUOODE
I,II


16:00 ÕHTUOODE
III

17:30 eratund (LA)

17:30-18:20
AE, A1+A2(ES), NUB, III*(SI)  

ÕNG (DK)
17:30 Sofia
17:55 Alisa

14:50-15:50 III (AP)

16:15-17:15 I(LA), NUB+III*(KK), II(SI) 

18:30 AE+ A1+A2 (ES)



T



14:00- 15:20
I, II (DK, SI, LA)

15:30 ÕHTUOODE
I,II+DK


16:00 ÕHTUOODE
III

17:30-18:20
III(AP), Har(SI) , AE+ A1+A2(LA, ES)

ÕNG (RM)
17:30 Alina
17:55 Veronika

 

14:50-15:50 III (SI)

16:15-17:15 I (DK), II (SI)

18:30 Har (SI)

 18:30-19:30 AE+ A1,2 (AL+ballett)

K

14:00- 15:20
I, II (KK, SI)

15:30 ÕHTUOODE
I,II+DK


16:00 ÕHTUOODE
III

17:30-18:20
NUB(KK), III*(SI), 

17:30 Julia P. (eratund) (LA) 

ÕNG (RM)
17:30 Gertrud
17:55 Helisa-Annabel

 

14:50-15:50 III (ES)

16:15-17:15 I(SI), II (DK) 

16:15 NUB+III*(AL+ballett)

N

14:00- 15:20
I, II (DK, SI, LA)

15:30 ÕHTUOODE
I,II


16:00 ÕHTUOODE
III

17:30-18:20
AE+A1+A2(LA), Har(AP), III* (SI)
ÕNG (RM)
17:30 Alina
17:55 Anna

14:50-15:50 III (SI)

16:15-17:15 I(RM), III*(KK), II (SI) 

18:30 Har (AP)

18:30-19:30 AE+ A1,2 (AL+ballett)

R

14:00- 15:20
I, II (KK, SI)

15:30 ÕHTUOODE
I,II


16:00 ÕHTUOODE
III

17:30-18:20
NUB(KK), III* (SI)

17:30 Eratund (LA)


ÕNG (DK)
17:30 Sofia
17:55 Betti

ÕNG (RM)
17:30 Helisa-Annabel
17:55 

KROSS:

14:50-15:50 III (ES)

16:15-17:15 I+II (ES)


16:15 NUB+III*(AL+ballett)

L

 

   

     

 

Ice Addiction Camp Juna 2.-15. August

 

 





 

 



 
   

Klubi sõbrad  

inwebpaylogo

 

tantsupood-logo

   

Kes online  

Сейчас 78 гостей и один зарегистрированный пользователь на сайте

   
© 2008-2015 IK "Juna"